Facebook Video İndirici

FB videolarını çevrimiçi olarak ücretsiz indirin ve diskinize kaydedin

Facebook video URL'sini aşağıdaki kutuya girin ve indir'i tıklayın.


Facebook Video Downloader, Facebook videolarını MP4 formatında ve HD kalitesinde kaydetme cihazınıza hızlı ve ücretsiz olarak indirmenize yardımcı olan çevrimiçi bir araçtır.

Tek yapmanız gereken, sağlanan metin kutusuna URL'yi girmek ve videoyu mevcut biçimde indirmek için "İndir" etiketli düğmeyi kullanmaktır.

Facebook downloader nasıl kullanılır?

Bir eklenti veya yazılım yüklemeye gerek kalmadan Facebook'tan video indirmek için ücretsiz bir araçtır.

Çevrimiçi Facebook indiricimiz herkese açık Facebook videolarını yüksek kaliteli veya düşük kaliteli MP4 formatında kaydetmenize izin verecektir. FBDownloader ayrıca Facebook videolarını MP3 ses dosyalarına dönüştürmenizi sağlar. Başlamak için, kaydetmek istediğiniz Facebook videosunun bağlantısını alın ve ana sayfaya yapıştırın. Sunucularımızın hızlı bir şekilde videoyu indirilebilir bir MP4'e dönüştürmesini ve işlemesini bekleyin

fbvidgo Facebook video indirmeyi fb video indirmek için sadece 2 basit adımla kolay bir işlem yapar.

FB Downloader, herkesin en sevdiği Facebook videolarını kullanımı kolay bir web arayüzü kullanarak çevrimiçi olarak indirip kaydedebileceği şekilde tasarlanmıştır. Web sitesini tüm platformlarda çalışacak şekilde tasarladık, böylece Iphone, Android tablet veya PC'nizde web sitesine göz atarsanız aynı kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sitenin kullanımı tamamen ücretsizdir ve çalışması için herhangi bir üçüncü taraf yazılımı gerektirmez.

Video indir bağlantısını, Sağ Tıklama -> Farklı kaydet ... 'i sol tıklamak yerine videoyu indirmenizi ve videoyu kaydetmek istediğiniz konumu seçmenizi öneriyorum. Mobil kullanıcı, düğmeye otomatik olarak indirmeye başlayabilir.